1. Server Kurulum ve Destek

  Server Kurulum ve Destek

            Server ve ortak veri tabanları ile işletmenizde işler hem rahatlayacak hem de h...
 2. Kurumsal Bakım Anlaşmaları

  Kurumsal Bakım Anlaşmaları

  Kurumsal Firmalar, bu hizmetimiz size özel ! Artık sistemleriniz kesintisiz çalışacak......
 3. Güvenlik Kamera Sistemleri

  Güvenlik Kamera Sistemleri

  Bursa Güvenlik Kamera Sistemlerinde "Digitem" devri !...             Eviniz,iş yeriniz he...
 4. Web Tasarım Hizmetleri

  Web Tasarım Hizmetleri

            Bursa Web Tasarımda Lider Firmamız ile Şirketinize yeni bir şube açalım! En u...
 5. Teknik Servis Hizmetleri

  Teknik Servis Hizmetleri

             Bursa Bilgisayar Tamir ve Servisi...           Bursa'da Bilişim anlamınd...

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bursa Güvenlik Kamera Sistemlerinde "Digitem" devri !...

            Eviniz,iş yeriniz her an gözünüzün önünde olsun !

            AHD, CCTV veya IP güvenlik kamera sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Digitem olarak sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemi çalışır halde teslim ettikten sonra da oluşabilecek sorun veya arızalarda müşterilerimize destek vermeye hazırız. Kalite çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarıya taşıdığımız çalışmalarımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere verebilmek en büyük uğraşımız.

 • Satış, montaj ve teknik servis hizmetleri
 • Montaj öncesi keşif
 • Satış sonrası teknik destek
 • En uygun ve kaliteli sistem kurulumu
 • AHD / CCTV / IP güvenlik kameraları
 • Alarm güvenlik sistemleri
 • Kartlı geçiş sistemleri
 • Parmak izli geçiş sistemleri
 • Üstelik ücretsiz keşif avantajı ile... 

AHD Analog HD Kamera Nedir?

            AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.


            AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.


CCTV Analog Kamera Nedir?

            CCTV İngilizce' den "Close Circuit TeleVision "sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşan, Türkçe anlamı "Kapalı Devre Televizyon Sistemi" olarak tanımlanan kamera sistemidir.

            Bilindiği üzere Televizyon sistemleri belirli bir merkezden alınan ses ve görüntü sinyalinin çeşitli alıcı çeşitleri ile birçok kişiye aktarılmasıdır. CCTV bu sistemden farklı olarak izleme yapılacak olan bölgelere yerleştirilen kameralardan alınan görüntülerin lokal bir bölgede, herkes tarafından erişimin olmadığı sadece yetkili kişilerin izlemesine izin veren bir sistemdir.


AHD / CCTV KALİTE FARKI


AHD - CCTV Farkı


IP Kamera Nedir? 

            IP Kamera gerekli noktaların güvenliği ve gibi farklı amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir. IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. İp Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA'nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.


Tavsiye Edilen Başlıklar
evden eve evden eve nakliyat evden eve nakliye evden eve tasima evden eve nakliyat firmalari